Profito - kim jesteśmy?

O firmie2019-01-23T13:30:59+01:00

Jesteśmy zespołem profesjonalistów świadczących usługi księgowe na najwyższym poziomie. Nasze doświadczenie zdobywaliśmy pracując zarówno w biurach rachunkowych, jak i w dużych, międzynarodowych firmach. Stale aktualizujemy posiadaną wiedzę z zakresu finansów, podatków i rachunkowości.

Oferujemy pełen zakres usług księgowych: rozliczenia firm od karty podatkowej po pełną księgowość, rozliczenia pracowników i wszelkie dodatkowe usługi księgowe. Sporządzamy roczne rozliczenia podatkowe. Reprezentujemy naszych klientów przed Urzędem Skarbowym i ZUS.

Trzon naszego zespołu stanowią:

Radosław Piekutowski – doradca podatkowy nr 12694, certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 45692/2010.

Marzena Chabros – certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 58506/2012.

Posiadane przez nas uprawnienia i certyfikaty gwarantują, że powierzają Państwo swoje sprawy finansowe w ręce doświadczonych specjalistów. Nasz zespół stale podwyższa kwalifikacje i aktualizuje wiedzę w zakresie rachunkowości i podatków poprzez uczestnictwo w szkoleniach i bieżące śledzenie zmian w przepisach prawa.

Biuro posiada wszystkie wymagane prawem polisy ubezpieczeń OC dla biur rachunkowych.

Masz pytania?